Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1313
Архів записів

Дуальна освіта

Звіт про декаду гірників

У рамках декади професій гірничого профілю 6 квітня відбулась конференція "Новинки гірничої техніки"

На конференцію з презентацією сучасного виробничого обладнання завітали гості з підприємства-замовника  «ШУ ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ» ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ», а саме: головний енергетик Лисяк Костянтин Костянтинович та начальник дільниці АСіТ Мамай Віталій Олексійович.

Викладачі та майстри виробничого навчання з цікавістю слухали, а потім активно обговорювали перспективи впровадження сучасного гірничого обладнання в навчальний процес, можливості його застосування, забезпечення ліцею дидактичними та навчальними засобами. Крім того, підводили підсумки декади професій гірничо профілю та розглядали не менш цікаве та актуальне питання щодо впровадження елементів дуальної форми навчання для професій нашого ліцею.

 

 

 

З 16 травня 2018 року розпочалося виробниче навчання на підприємстві ВСП "ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ" ПрАТ "ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ" дільниця шахтного транспорту під керівництвом майстрів виробничого навчання Заболотньої Л.В., Плещенко Н.О. та інженерно-технічного працівника, механіка дільниці ШТ Лісунця Є.М.

Впровадження елементів дуальної освіти

Впровадження елементів дуальної системи навчання

З 29 березня по 31 травня 2018 року проводилось виробниче навчання на підприємстві ВСП "ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ" ПрАТ "ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ" дільниця ПЕіРЕ під керівництвом майстра виробничого навчання  Плещенко-Карачаровської Т.С. та інженерно-технічного працівника,  начальника дільниці ПЕіРЕ  Безміліціна  С.О. та  Глухого Р.Л. - ел. слюсаря чергового та по ремонту обладнання 5-го розряду.

З метою якісної розробки робочих навчальних планів на 2018-2019 навчальний рік, а також робочих навчальних планів за дуальною формою освіти для гірничих професій ліцею 20.06.2018 року на базі нашого закладу відбулася робоча зустріч з представником підприємства-замовника ВСП «ШУ ПЕРШОТРАВЕНСЬКЕ» ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» головним енергетиком Лощьоновим Юрієм Віталійовичем.

Робоча зустріч по розробці РНП

30 серпня 2018 року о 14:00 у ліцеї відбулось засідання чергової педагогічної ради за участю гостей з підприємства-замовника робітничих кадрів, а саме: ВСП "ШУ Першотравенське", "ШУ Дніпровське, ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля".

Одним з питань черги денної було обговорення стану впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників за професією «Машиніст електровоза. Машиніст підземних установок».

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика