Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1313
Архів записів

Гуртожиток

Гуртожиток  знаходиться на території Першотравенського гірничого ліцею за адресою: м.Першотравенськ, вул.Шахтарської Слави,16. Гуртожиток займає третій поверх пятиповерхового будинку.

На даний момент кількість кімнат для проживання складає 21. В кожній кімнаті мешкає по 3 учні.

Розміщення учнів у гуртожитку здійснюється згідно з Положенням про учнівський гуртожиток, що розробляється та затверджується навчальним закладом спільно з профспілковим комітетом у відповідності з Типовим положенням із додержанням встановлених санітарних норм. Місце проживання надається на період навчання.

На підставі рішення про надання місця в гуртожитку власник навчального закладу укладає угоду із учнем на проживання у гуртожитку на період навчання.

Вселення в учнівський гуртожиток учнів здійснюється комендантом. Мешканець повинен бути ознайомлений з правилами внутрішнього розпорядку гуртожитку.

Виховна робота в гуртожитку ведеться згідно річного плану, який складає вихователь гуртожитку. План виховної роботи включає наступні напрямки: організаційне, правове, громадське, морально-етичне, художньо-естетичне, трудове, санітарно-гігієнічне виховання та заходи з безпеки життєдіяльності.

Організація виховної роботи гуртожитку

  1.  

Вибори учнівського самоврядування гуртожитку, затвердження планів роботи

Вересень

Заст.. дир. з НВР, вихователь гуртожитку

  1.  

Проведення зборів Ради УС гуртожитку

Протягом року

Адміністрація, Рада УС гуртожитку

  1.  

Проведення зборів мешканців гуртожитку з питань підтримання порядку у кімнатах, чергування, гігієни та санітарії, дисципліни та поведінки тощо.

Протягом року

Заст.. дир. з НВР, вихователь гуртожитку, комендант, Радник УС

  1.  

Проведення конкурсу на кращу кімнату гуртожитку

грудень, червень

Заст.. дир. з НВР, Рада УС гуртожитку, вихователь

 

  1.  

Проведення свят «Іменинники пори року»

листопад, лютий, травень

Заст.. дир. з НВР, Рада УС гуртожитку, вихователь

 

  1.  

Організувати роботу секторів Ради УС гуртожитку

Протягом року

Заст.. дир. З НВР, комендант, вихователь

  1.  

Проведення спільних засідань з Піклувальною Радою

Протягом року

Заст.. дир. З НВР, Рада гуртожитку, вихователь

 

         В гуртожитку створена Рада УС з числа мешканців. Розподіл обов’язків відбувається за загальноліцейною схемою, тобто по секторах: навчально-пізнавальний, дисципліни і порядку, творчого розвитку, інформації, суспільно-корисної діяльності, спортивно-оздоровчий.

        Обрані голова Ради гуртожитку і його заступник, це учні  Хорошевський Віталій групи №1ТУ/17 та Таран Станіслав групи  № 21/16.

        Рада гуртожитку має річний план роботи, який створений на підставі річного плану виховної роботи гуртожитку. Проводяться засідання Ради гуртожитку  по вівторках ( перший та третій вівторок місяця). 

  В гуртожитку працює мережа Інтернет, кімната для відпочинку, кімната для самопідготовки, тенісний стіл та більярдний стіл.

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика