Меню
Підписка на новини

Введіть ваш E-mail:

Опитування
Як вам навчання в ліцеї?
Всього відповідей: 1313
Архів записів

Профорієнтація 2015 рік

Шановні випускники шкіл!

Профтехосвітяни Першотравенського гірничого ліцею вітають вас із закінченням школи, де відбувся перший етап професійного становлення: ви отримали знання, розвинули творчі здібності, навчились обстоювати свої погляди і переконання. Ви прагнете здобути корисну та цікаву професію, яка б дарувала радість самореалізації, забезпечувала матеріальний добробут, а в подальшому – і кар’єрне зростання. Вступивши до професійно-технічного навчального закладу, ви зможете пройти школу майстерності та оволодіти секретами будь-якої професії.
Найкраще про свої мрії та досягнення розкажуть вам учні Першотравенського гірничого ліцею.

Константинова Катерина, учениця групи № 14/14, учасник внутріліцейних заходів з професійної майстерності:

Закінчивши дев’ять класів, я вже знала, куди піду вчитися. Я обрала, як-то кажуть «коктейль» із трьох професій – і бармен, і офіціант, і адміністратор. У майбутньому в мене буде більше можливостей при виборі місця роботи – і це найперша причина мого вибору.
Ще я сподіваюся, що навички з цих трьох професій допоможуть мені, у разі мого бажання, попрацювати за кордоном, адже потреба в офіціантах і барменах – усюди.
Я рада своєму вибору. Вважаю, що моя майбутня професія – творча, цікава і найкраща.

Дяченко Костянтин, учень групи № 11/14, за професією "Електрослюсар підземний. МПУ":

Професію електрослюсаря підземного я обрав тому, що це серйозна чоловіча професія для молодої людини, яка хоче випробувати себе, чого вона варта в житті, на що здатна. Унікальність цієї професії в тому, що в першу чергу фахівець цієї непростої галузі повинен бути наділений величезним терпінням та здатністю виділяти і підмічати найменші деталі. Увага і охайність у роботі – без цих якостей робота електрослюсаря неможлива.
Мене приваблює в цій професії і відповідальність, адже від мене, майбутнього електрослюсаря, буде залежати життя і благополуччя тисячі людей.
Це ще і одна з найнебезпечніших професій. Саме тому я для себе з’ясував, що починаючи навчання цієї професії, я маю всебічно оцінювати ризик і труднощі, що чекатимуть на мене. Ясність розуму, здатність швидко оцінювати ситуацію – ось риси, які я намагаюся в собі виховувати. Я гадаю, що якість роботи електрослюсаря буде залежати від знань, наших власних зацікавленостей, навичок і рис характеру.

Пошук на сайті
Голосування

Життя сайту
Статистика